X
Basında ADO
aplus asmall areset

Gazetecilerden Adopen’e ödül

Antalya’nın bir numaralı sanayi kuruluşu olan Adopen, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin özel ödülüyle onurlandırıldı. Cemiyet tarafından basın-yayın mensuplarının mesleki başarılarını ödüllendirmek amacıyla her yıl basın ödülleri veriliyor.
Devamı
13.05.2014

Adopen için `Bir ev uğruna`…

Global PVC pencere üreticisi ADOPEN’in reklam ajansı LOTS İstanbul, geçtiğimiz yıl başladığı kampanyaya yeni bir bakış açısı getirerek sürdürülebilir iletişimle karşımızda.
Devamı
13.05.2014

Antalya lideri Adopen’e ödül

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası´nın (ATSO) 2011 yılı değerlendirmeleri üzerinden verdiği geleneksel ödüller törenle dağıtıldı.
Devamı
13.05.2014

ADO Grup’tan eğitime destek

Bir işadamı için en mutlu gün, hiç şüphesiz yaptırdığı okulun ilk mezuniyet törenidir. İşadamı ve ADO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak’ın yaptırdığı fakülte de ilk mezuniyetini verdi ve bu törende duygulu anlar yaşandı. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Mühendislik Fakültesi mezuniyet töreni, Atatürk Konferans Salonu´nda yapıldı.
Devamı
13.05.2014

“Altın Marka” ödülünü Antalya’ya kazandırdı

Türkiye’nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşu içinde yer alan Adopen’in bünyesindeki Adokapı, “Altın Marka” ödülünü kazanarak önemli bir başarıya imza attı. Antalya’da Adopen tesislerinde üretilen Adokapı, tüketicilerin en çok beğendiği ve tercih ettiği ürün olarak Tüm Tüketicileri Koruma Demeği (TTKD) tarafından geçen yılın “Altın Marka” ödülüne layık görüldü.
Devamı
13.05.2014

6 farklı ülkede gerçekleştirilen çekimlerde ADO Grup çalışanları rol aldı

ADOPEN’in 25 gün boyunca 22 kişilik bir ekip tarafından toplamda 6 ülkede çekimleri gerçekleştirilen yeni reklam filmi yayına girdi. Filmde rol alan oyuncular özellikle ADO Grup çalışanları arasından seçildi. Reklam filminde küresel bir PVC pencere üreticisi olan ADOPEN’nin tüm dünyadaki fabrikalarında uygulanan üretim felsefesi anlatılıyor.
Devamı
13.05.2014

ADOPEN Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak..

Üretim sektörü ve sanayi girişimciliği dedesi Mustafa Sak’tan devraldığı bir miras… Şu anda dünyanın 30’tan fazla ülkesine ihracat yapan Adopen firması, Türkiye’deki sayılı firmalardan biri… Başarısının sırrını ´Yola çıktığım zaman ürünümle uluslararası iş yapabilirim´ sözleriyle açıklayan Mustafa Sak, sektöründe lider. En yüksek bütçeyi ARGE ve yıllık reklam bütçesi olarak ayıran Mustafa Sak,
Devamı
13.05.2014

Adopen mühendislik fakültesi yaptırıyor

Akdeniz Üniversitesi´nde yapılan törenle işadamı Mustafa Sak tarafından yaptırılacak olan Mühendislik Fakültesi´nin temeli atıldı. Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsrafil Kurtcephe, Adopen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü, çok sayıda akademisyen, öğrenci ve konukların katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlandı.
Devamı
13.05.2014

Sak´a TBMM Üstün Hizmet Ödülü

Hayırsever işadamı ve ADO Grup Başkanı Mustafa Sak´a Türkiye Büyük Millet Meclisi´nde düzenlenen törenle Üstün Hizmet Ödülü verildi. Antalya Valisi Alaaddin Yüksel´in de katıldığı törende hayırsever işadamı Mustafa Sak´a Üstün Hizmet Ödülü, TBMM Başkanı Köksal Toptan tarafından verildi. Antalya Valiliği´nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Hayırsever işadamı Mustafa Sak, eğitim ağırlıklı pek çok hiz...
Devamı
13.05.2014

Sak´a Üstün Hizmet Ödülü

Adopen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, TBMM tarafından Üstün Hizmet Ödülü´ne layık görüldü.
Devamı
13.05.2014

Almanya´dan prestijli ödül

ARGE çalışmalarıyla geliştirdiği CRP sistemini ilk kez pencerelerde kullanan Antalyalı Adopen, profil ayrı, destek sacı ayrı uygulamasına son verdi. Adopen, daha güçlü izolasyonu sağlayan CRP ile ses, ısı, su ve rüzgâr izolasyonunu tam olarak sağlayan bu sistem ile Almanya´da konusunda dünyanın en prestijli enstitüsü IFT Rosenheim´dan kalite belgesi almaya hak kazandı.
Devamı
13.05.2014

Adopen ‘in Moskova Tesisi İmalata Geçiyor

İstanbul Sanayi Odası´nın 2004 Türkiye´nin 500 büyük kuruluşu listesinde 127 basamak birden yükselerek 411. sıradan 284. sıraya yerleşen Antalyalı Adopen firması dünya markası olmayı hedefliyor. Şirketin Moskova´daki yeni tesislerinde de önümüzdeki aylarda üretime geçileceği belirtiliyor.
Devamı
13.05.2014